Projecten met beperkt aanbod voor investering
(slechts 1 woning nog beschikbaar)
Deze prachtige, luxueuze nieuwbouw villa’s zijn gebouwd in een strak en modern design. De villa’s zijn gesitueerd in het zuidelijke gedeelte van Rojales, in het district Ciudad Quesada, op slechts 6 km van de kust. In Rojales is er altijd iets te doen om uw dag of avond te vullen. Ga eens een potje golf spelen bij La Marquesa Golf of maak een fietstocht langs de stranden en lagunes. Geen sportief type? In de buurt kan u zich ook uitleven in de vele winkels van La Zenia Boulevard.
Op slechts 35 min. bevindt zich Alicante Airport en op 40 min. vindt u Murcia Airport.
In deze knappe villa komt u volledig tot rust aan het zwembad of op het Solarium. Aan het zwembad geniet u van een verfrissende duik, de heerlijke Spaanse zon en er is voldoende ruimte voor entertainment.
In de villa kan u 3 kamers met telkens een eigen badkamer terugvinden, alsook een volledig uitgeruste keuken en ruime living.
3 slaapkamers
3 badkamers
€ 610.000 - € 650.000
Algemene info
Locatie | Ciudad Quesada |
Aantal slaapkamers | 3 |
Aantal badkamers | 3 |
Oppervlakte | 278 m² |
Prijs | vanaf € 610.000 |
Bijzonderheden
- Privé zwembad
- Privé parkeerplaats
- Terras
- Solarium
- Garage
- Pre-installatie airconditioning